SPORT

Jihlava přestřílela Kladno, ale doplatila na produktivitu
Hokej 11.4.2018

Dukla měla místy jasnou herní převahu, o čemž svědčí i počet střel - 33:18, jenže góly dávali Kladenští. V první desetiminutovce zápasu se stejně jako v předchozích utkáních skóre měnilo na straně soupeře. Zadovku Tůmy využil hostující Kubík. Ihned v úvodu třetí třetiny pak navýšil vedení David Tůma.

Kladno vrátilo Jihlavě porážku a do tabulky získalo důležité body
Hokej 7.4.2018

Kladeňáci na Duklu od úvodu vletěli a do vedení šli po přesilovkové trefě Adama Kubíka. Když pak hokejisté z Vysočiny srovnali, vrátil Rytíře do vedení v početní výhodě David Tůma.

Energie předvedla rychlý obrat a odvetu s Kladnem vyhrála
Hokej 4.4.2018

Skóre se poprvé měnilo hned zkraje utkání, kdy se prosadili Rytíři. Záhy se však energetikům povedlo během tří minut strhnout vedení na svou stranu, a to si i za přispění nedisciplinovanosti Kladna udrželi až do konce.

Kladno skolilo Karlovy Vary a připsalo si první barážové body
Hokej 2.4.2018

Kladno poslal do vedení Tomáš Kaut a po soupeřově srovnání přidal druhou trefu domácích sváteční střelec Martin Kehar. Kladeňáci pak karlovarské šance ubránili a dvě minuty před koncem pečetil na konečných 3:1 Roman Přikryl.

Problémy v koncovce připravily Kladno proti Litvínovu o body
Hokej 31.3.2018

Rytíře poslal do vedení v první části Adam Kubík, jenže další veliké šance se neujaly. Hosté pak dokázali v polovině utkání srovnat, čímž se dostali do hry a v závěrečném dějství si uzmuli vedení na svoji stranu.

Jihlavský Straka okradl Kladno o tři body, svým hattrickem jistil výhru 4:0
Hokej 28.3.2018

Úterní prosluněné odpoledne v Jihlavě se neslo ve znamení startu baráže. Dukla v něm přivítala kladenské Rytíře. Dukla vyhrála v prvním kole baráže 4:0 a vykročila do soutěže pravou nohou.

Rytíři počtvrté porazili Motor a brány baráže rozrazili dokořán
Hokej 21.3.2018

Kladnu vycházel pátý semifinálový zápas proti Motoru od úvodní třetiny. Rytíři zapomněli na předchozí neúspěch a během prvních dvaceti minut si vytvořili dvougólové vedení.

Kladno poprvé v sérii podlehlo Budějovicím
Hokej 19.3.2018

Skóre otevřel přesnou ranou Daniel Kružík a po soupeřově odpovědi vrátil Kladnu vedení Jakub Strnad. Pak ale přišly dvě branky Motoru v rozmezí 39 vteřin a v závěrečném dějství hosté ještě navýšili.

Kladno udolalo Motor i na domácím ledě a je krok od baráže
Hokej 18.3.2018

Rytíři znovu nezvládli proti Českým Budějovicím úvod zápasu a v první minutě inkasovali. Díky dvěma trefám Davida Tůmy se ale Kladno dostalo do vedení, které už nepustilo.

I druhý semifinálový zápas vyhrálo Kladno
Hokej 15.3.2018

Českobudějovičtí nenapravili úterní zaváhání a svém ledě opět padli. Motor inkasoval minutu a půl před koncem základní hrací doby, a tak se šlo do prodloužení, ve kterém Rytíři zpečetili své vítězství. Domácí se trápili především v zakončení.

Kladno urvalo výhru v Českých Budějovicích
Hokej 14.3.2018

Semifinále play-off odstartovalo a první zápas proti Kladnu sehrály České Budějovice v Budvar aréně. Fanouškům se také představil Jaromír Jágr, jenž ale odehrál pouhých pět vteřin. Jihočeši sice dokázali srovnat stav na 1:1, poté se ale dvakrát trefili Rytíři.

Kladno udolalo Prostějov a znovu se ujímá vedení v sérii
Hokej 7.3.2018

Rytíři předvedli podobný kousek jako ve třetím zápase, tentokrát ovšem s mnohem sladším koncem. Kladno ztrácelo v první třetině o dvě branky, ještě v poslední minutě ale nastartovalo veliký obrat díky trefě Tomáše Redlicha.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Drtina rozhodl vyrovnané utkání neskutečnou pumelicí
Hokej 5.3.2018

První branku utkání dal už ve 2. minutě Tůma, ale domácí dokázali otočit vývoj zápasu po brankách Starého a Luňáka. Do prodloužení zápas poslal Kružík. To rozhodl Marek Drtina neskutečnou bombou do šibenice!

Kladno udolalo Prostějov ve třetí části
Hokej 28.2.2018

Hned první zápas čtvrtfinálové série play off mezi Kladnem a Prostějovem nabídl pořádně vypjatou bitvu.

Parkurový Zimní pohár 2018 se vrací do Královic
Sport 21.2.2018

Letošní ročník Zimního jezdeckého poháru ČJF ve skocích má za sebou dvě kola. To první se uskutečnilo v Královicích, kde se jezdci představí i nadcházející sobotu 24. února 2018.