SPORT

Dukla vyhrála jedním gólem, Rytíře sestřelil jejich odchovanec Richard Diviš
Hokej 25.3.2017

HC Dukla Jihlava porazila Kladno v rozhodujícím sedmém semifinále 1:0 a celou sérii vyhrála poměrem 4:3. Jihlavští tak doplnili trio České Budějovice, Karlovy Vary a Pardubice a jsou tak čtvrtým a posledním účastníkem letošní baráže o extraligu 2017.

Kladno proti Jihlavě vyrovnalo sérii a rozhodovat bude sedmý zápas
Hokej 23.3.2017

Kladno si připisalo vítězství 3:2 a tohle dramatické semifinále rozhodne až poslední sedmý zápas, který se v pátek odehraje na Horáckém zimním stadionu.

Jihlava proti Kladnu první mečbol neproměnila
Hokej 21.3.2017

Rytíři oplatili Jihlavě porážku z předešlého zápasu ze svého ledu a vezou si na cestu domů vítězství 2:1. Kladenští tak napoprvé dokázali odvrátit konec sezony a vynutit si šesté pokračování na svém ledě.

Jihlava dotáhla v Kladně dvougólové manko a zvítězila v prodloužení
Hokej 19.3.2017

Jihlava v prodloužení urvala klíčové venkovní vítězství a v domácím prostředí dostane v pondělí šanci rozhodnout celou sérii.

Pekr vystřelil hattrickem snížení v sérii
Hokej 18.3.2017

Ve druhé části se dostali do vedení hráči Dukly, Kladno ovšem do sirény srovnalo. V závěrečné třetině se vývoj otočil, Jihlava dokázala stáhnout kladenský náskok a zápas dospěl až do prodloužení. V něm završil Matěj Pekr hattrick a vystřelil Kladnu výhru 3:2 po prodloužení a první bod v sérii.

První semifinálová bitva rozhodnuta jedinou brankou v kladenské síti
Hokej 14.3.2017

Domácí gólman polapil všech třicet střel soupeře a protože Radek Hubáček ve 33. minutě vstřelil jedinou branku, vyhrála Dukla 1:0.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Prostějov poprvé v letošní sezóně porazil kladenské Rytíře
Hokej 12.2.2017

Vstup do čtvrtého vzájemného zápasu vyšel lépe Hanákům, kteří se dostali už v páté minutě díky trefě Marka Indry do vedení. Ve druhé třetině pak náskok Jestřábů navýšil Lukáš Krejčík. Rytířům se podařilo snížit šest minut před koncem závěrečné sirény.

Češky znají časy zápasů na domácím ME
Basketbal 8.2.2017

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.

Prodej vstupenek na MotoGP za nejvýhodnější cenu končí za týden
Motorsport 7.2.2017

Poslední týden zbývá ke koupi vstupenek na brněnskou MotoGP za nejvýhodnější cenu. Lístky, které jsou oproti přímému prodeji levnější o 40 %, budou k dostání do 14. února.

Na start se postavilo patnáct odvážných žen
Běh 20.1.2017

Plnit si své běžecké sny a zároveň pomáhat druhým. To je v kostce projekt nazvaný Johnson & Johnson Women´s Challenge, který se rozeběhl už po osmé.

Jachtařkou roku 2016 se stala Veronika Kozelská Fenclová
Sport 12.1.2017

Jachtařem, přesněji jachtařkou roku 2016 se stala zkušená závodnice Veronika Kozelská Fenclová. Výsledky tradiční ankety Českého svazu jachtingu opanovala už pošesté.

Zimní Jezdecký pohár 2017 bude mít 8 kvalifikací
Sport 5.12.2016

Čtvrtý ročník seriálu Zimní Jezdecký pohár nabídne před velkým finále při Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem celkem 8 kvalifikačních závodů – 4 ve spřežení a 4 v parkurovém skákání. Závody zařazené do této túry zavítají do šesti měst a obcí…

Komárek skončil třetí na mistrovství světa dřevorubců
Sport 14.11.2016

Tento víkend se v německém Stuttgartu uskutečnilo Mistrovství světa v dřevorubeckých sportech STIHL Timbersports. Český zástupce Martin Komárek vybojoval bronzovou medaili.

Ústí udrželo domácí neporazitelnost v řádné hrací době i proti vedoucímu Kladnu
Hokej 12.11.2016

Slovan po nepříliš třech vydařených utkáních venku zvládl reputaci na výbornou, když si fotbalovým skórem poradil s Rytíři. Neporazitelnost Ústí nad Labem po šedesáti minutách na severočeském stadionu pokračuje.

Ve Stochově u Kladna se uskuteční již osmnáctý ročník tradičních závodů psích spřežení
Sport 4.11.2016

První listopadový víkend bude ve Stochově patřit psím spřežením. Pořadatelé připravují již osmnáctý ročník tohoto populárního závodu.