SPORT

Pardubice otočily v koncovce zápas na Kladně
Hokej 15.4.2019

Třetí barážový zápas proti Pardubicím se z kladenské strany nevyvíjel špatně, ale měl pro domácí hořký konec. Inkasovali třikrát během posledních pěti minut a prohráli 3:5.

Chomutov nezvládl důležitý duel s Kladnem, ztráta na záchranu se zvětšila
Hokej 13.4.2019

Rytíři zvládli vyrovnanou bitvu na ledě Chomutova a po vítězství 3:1 mají na postupové druhé pozici už osmibodový náskok před Piráty.

Kladno jako první v baráži udolalo neporazitelné Pardubice
Hokej 10.4.2019

Rytíři jako první tým v baráži udolali Pardubice, které na jejich ledě obrali o všechny tři body. Kladno po první části ztrácelo o jednu branku, pak ale z trestného střílení srovnal Linus Svedlund. A vzápětí začala úřadovat kladenská čtvrtá řada.

Piráti do barážové skupiny vstoupili vítězně, Justin Peters vymazal střelce Kladna
Hokej 30.3.2019

V úvodním barážovém kole o Tipsport extraligu přivítali Piráti na vlastním ledě Kladno, které zdolali 2:0. Po zdravotních komplikacích se Severočechům přestalo věřit, ovšem Chomutovští se vzepřeli a slaví první tři body.

Kladno vyhrálo v Jihlavě a jde do baráže o extraligu
Hokej 23.3.2019

Po prohře v pátém utkání poměrem 2:4 končí tento rok pro Duklu sezona již v semifinále. Kladno bude bojovat o příslušnost mezi elitou.

O výhře Kladna nad Přerovem rozhodly využité přesilovky
Hokej 2.3.2019

Čtvrtfinálová série Kladna proti Přerovu měla grády hned od prvního střetnutí! Rytíři před naplněným domácím stadionem šli do dvougólového vedení díky trefám Šimona Jelínka a Brendona Nashe, Zubři ale přitvrdili a dokázali vyrovnat.

Jihlava přetlačila Kladno až v samostatných nájezdech
Hokej 27.1.2019

Až v samostatných nájezdech rozhodl Tomáš Čachotský tradiční kličkou a Jihlava ovládla i čtvrtý vzájemný zápas s Kladnem, tentokrát poměrem 5:4.

Kladno si doma poradilo s Benátkami nad Jizerou
Hokej 24.1.2019

Benátečtí na ledě Rytířů Kladna museli dohánět ztrátu již od úvodních minut. Duel se jim díky brance Adama Najmana podařilo zdramatizovat, avšak kladenský brankář Brízgala již nedovolil jakékoliv zaváhání.

Vsetín sestřelil Kladno a dostal se na kontakt prvního místa
Hokej 20.1.2019

Středočeši začali na Lapači dobře a již v 17. vteřině hry otevřel skóre Brendon Nash, jenže to bylo ze strany Rytířů vše. Vsetín ještě v první třetině skóre otočil a ve zbytku utkání dokázal odskočit do bezpečného náskoku, který nakonec činil rozdíl pěti branek.

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů
Hokej 15.1.2019

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Povedené období  Slavie pokračuje, tentokrát porazila Kladno
Hokej 18.12.2018

Povedené období Slavie pokračuje, tentokrát porazila Kladno

Po jasném vítězství v Kadani si sešívaní hokejisté vyšlápli i na podstatně zvučnějšího soka. Kladenští Rytíři do Prahy přicestovali bez Tomáše Plekance, téměř dva tisíce diváků si ale i tak rozhodně přišlo na své – po přestřelce ve třetí periodě nakonec Slavia zvítězila 5:3 a dotahuje se na elitní osmičku.

Přestřelku Kladna se Vsetínem rozhodly Zikmundovy dva góly ze třetí části
Hokej 10.12.2018

Kladno začalo proti útočnému Vsetínu velmi dobře a díky trefě Tomáše Plekance šlo rychle do vedení. Po soupeřově srovnání vrátil Rytířům vedení Daniel Kružík a posléze navýšil Jakub Strnad. Valaši v úvodu třetího dějství dokázali podruhé vyrovnat, jenže dvakrát udeřil Ladislav Zikmund.

Třebíčští byli lepší, body ale bere Kladno
Hokej 29.11.2018

Souboj Bílých hvězd z Třebíče a Rytířů z Kladna opět přinesl parádní hokejové představení. Diváci sice viděli jen tři góly, ale určitě se nenudili.

Kladno zvítězilo na ledě Havířova
Hokej 25.11.2018

Havířov nebyl v utkání s Kladnem rozhodně horším týmem, ale hosté byli střelecky efektivnější a i díky dvěma využitým přesilovkám vyhráli 3:1.

Začněte nový školní rok s bojovým uměním taekwon-do
Taekwon-do 25.8.2018

Největší škola taekwon-do v ČR Ge-Baek Hosin Sool otevírá další školní rok! Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do!

Jihlava přestřílela Kladno, ale doplatila na produktivitu
Hokej 11.4.2018

Dukla měla místy jasnou herní převahu, o čemž svědčí i počet střel - 33:18, jenže góly dávali Kladenští. V první desetiminutovce zápasu se stejně jako v předchozích utkáních skóre měnilo na straně soupeře. Zadovku Tůmy využil hostující Kubík. Ihned v úvodu třetí třetiny pak navýšil vedení David Tůma.