SPORT / Hokej

Popis:
11.12.2017

Ani veliký kladenský nápor ze třetí třetiny na body proti Přerovu nestačil

KLADNO / PŘEROV

Kladno ztrácelo proti Přerovu hned po první třetině dvě branky. Už od poloviny utkání ale byli Kladenští lepším a aktivnějším týmem a dokázali snížit. Zubři už však až do závěrečné sirény další inkasovanou branku nepřipustili. Kladno tak na domácím ledě i přes bouřlivý závěrečný tlak prohrálo 2:3.

Hosté dorazili na kladenský stadion s menším zpožděním kvůli dopravním potížím, dlouhá cesta na nich ovšem nebyla ani trochu znát. Zakrátko se strhla gólová smršť a Zubry poslal do vedení z mezikruží Tomáš Doležal – 0:1. Hned po 29 vteřinách navíc ujel Karel Plášek mladší a zkušeně zamířil pod horní tyč – 0:2. Odpověď Rytířů však byla ještě rychlejší! Po 18 vteřinách tečoval Patrik Machač Keharovu střelu a snížil – 1:2. Kladno ale i nadále propadalo v obraně a Přerovu se nabízely další možnosti. Necelých šest minut před koncem pak skončila další brankou střela Šimona Kratochvila, která se odrazila od Kopřivova ramene do sítě – 1:3.

Na začátku druhé části mohli domácí srovnat, když z velikého závaru dometl puk do sítě Miloslav Hořava. Puk ale došel do brány až po hvizdu rozhodčího, a tak gól nemohl být uznán. Kladenští si ale šli za svým a po polovině utkání snížili. Tomáš Redlich se uvolnil před Šimbochem a dorazil puk do brány – 2:3.

Ve třetí části pokračovala stíhací jízda kladenských hráčů. Rytíři byli celou třetinu aktivnější a usilovali o vyrovnání, jenže všechny šance domácích končili u brankáře Šimbocha. Minutu a půl před koncem obdrželi hosté dva současné tresty a po kratké chvíli navíc Rytíři odvolali gólmana. Ani v šesti proti třem ovšem ze svého tlaku srovnání nevytěžili.

OHLASY PO ZÁPASE

Pavel Patera (Rytíři Kladno): "My jsme do zápasu vstoupili nešťastně a dostali jsme nešťastné góly. Tým ale musím pochválit, od druhé třetiny ukázal charakter a šel si za vyrovnáním. Bohužel nás zradila koncovka. Dvě třetiny ale byly velmi dobré, hráli jsme agresivní hokej a chodili jsme do brány. Bohužel to tam dnes nepadlo, ale klukům se nedá vůbec nic říct."

Petr Dočkal (HC ZUBR Přerov): "My jsme dnes jeli opět k jednomu z favoritů celé soutěže. Po včerejším utkání na Vsetíně jsme museli trochu improvizovat se sestavou. Kvůli problémům na cestě jsme dnes přijeli na poslední chvíli. V první třetině jsme paradoxně vytěžili z minima šancí náskok. První třetinu jsme odehráli tak, jak jsme chtěli. Soupeř se do nás začal ve druhé třetině více tlačit a dal kontaktní gól. Ve třetí třetině si soupeř i díky přesilovkám v závěru vypracoval veliké šance. My jsme to ubojovali jako tým a podržel nás dnes výborný brankář Šimboch. Jsme hrozně rádi za tři body."

Rytíři Kladno - HC ZUBR Přerov 2:3 (1:3, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 7. Machač (Kehar), 31. Redlich (Repe, Pekr) – 6. Doležal (Šlahař, Zbořil), 7. Plášek ml. (Čáp), 15. Š. Kratochvil (Navrátil)
Rozhodčí: Zubzanda, Valenta – Malý, Šimán
Vyloučení: 2:8
Využití: 0:0
Diváci: 1682

Rytíři Kladno: Kopřiva – Štindl, Kehar, P. Hořava, Repe, Štich, Matula – Pekr, Kubík, Strnad – Tůma, Kloz, Bláha – Vildumetz, Machač, M. Hořava – Kružík, Kaut, Redlich

HC ZUBR Přerov: Šimboch – Chmelíř, Malina, Čáp, Zbořil, Pala, Běhal – Doležal, Sýkora, Šlahař – Gago, Pšůrný, Plášek ml. – Goiš, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Š. Kratochvil, Navrátil

Autor / zdroj: rytirikladno.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jestřábi vrátili Kladnu 6-ti gólový dluh a poslali Rytíře domů bez bodu

V posledním vzájemném duelu nasázeli Kladenští Prostějovu 6 branek. Prostějov odpověděl stejnou měrou. V podobném duchu jako posledně se neslo i celé

Post

Kladenskou smršť tentokrát odnesla Slavia

Přestože Kladnu vstup do zápasu proti Slavii příliš nevyšel a Pražané se jako první radovali, domácí diváci si na ČEZ stadionu užili další vysokou výh

Post

Ani veliký kladenský nápor ze třetí třetiny na body proti Přerovu nestačil

Kladno ztrácelo proti Přerovu hned po první třetině dvě branky. Už od poloviny utkání ale byli Kladenští lepším a aktivnějším týmem a dokázali snížit.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA