5.4.2018

Raketový nástup Příbrami přinesl rychlé rozhodnutí

VLAŠIM / PŘÍBRAM

Tři rychlé branky během prvních 18ti minut rozhodly o zasloužené příbramské výhře v dohrávaném utkání 17. kola ve Vlašimi.

V příjemném slunečném odpoledni začali lépe domácí a dvakrát nadějně atakovali Boháčovu branku. Pak už převzala otěže utkání Příbram a kolem domácího pokutového území začalo být rušno. Skácel v nadějné pozici ještě neuspěl, ale ve 12. minutě se přes obránce protáhl Matoušek a ranou o tyč poslal hosty do vedení.

Další rána pro domácí přišla po 4 minutách, kdy znovu Matoušek dokázal využít chybnou vlašimskou rozehrávku a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Za další dvě minuty se krasně do střely za vápnem položil Fantiš a uzavřel parádní vstup do utkání.

Domácí se po třech úderech dlouho nemohli vzpamatovat a k vážnějšímu ohrožení Boháče se dostali až v závěru poločasu.

Ve druhém poločase si hosté s přehledem hlídali náskok a vyráželi do rychlých protiútoků, které se dlouho nedařilo proměnit. Až v 78. minutě se střelou o tyč prosadil střídající Miroslav Slepička a stanovil konečné skóre utkání.

FC Sellier & Bellot Vlašim - 1.FK Příbram 0:4 (0:3)

Branky: 12. a 16. Matoušek, 18. Fantiš, 78. Slepička
Rozhodčí: Klíma - Vodrážka, Kotalék
ŽK: Květ, Soldát (Příbram)
Diváci: 725

FC Sellier & Bellot Vlašim: Řehák – Mil. Kadlec, J. Štochl, Piško, Tusjak – Janda, Skopec (35. Mareček), Badocha, Kučera (46. Vodháněl) – Hadaščok, Fotr (69. Ch. Frýdek)

1.FK Příbram: Boháč – Skácel, Kodr, Tregler, Zápotočný – Grajciar, Květ (69. Soldát) – Hlúpik, Matoušek, Fantiš (82. Antwi) – Ayong (56. Slepička)

Autor / zdroj: fkpribram.cz